OZNAM

COVID -19

S ohľadom na zložitú situáciu v súvislosti s koronavírusom sme prijali opatrenia ustanovené verejnou vyhláškou a usmerneniami PSK, zamerané na ochranu našich prijímateľov sociálnej služby pred možnou nákazou - zákaz návštev a voľného pohybu PSS mimo zariadenia. Máme vypracovaný krízový plán súvisiaci so šírením koronavírusu, sú prijaté záväzné postupy, preventívne zdravotné a hygienické opatrenia, ktoré aktualizujeme podľa potreby a zabezpečené ochranné prostriedky pre PSS aj zamestnancov.

Komunikácia PSS s rodinnými príslušníkmi, príbuznými a priateľmi je zabezpečená prostredníctvom telefónnej linky 057/77 97 147, na ktorej môžete kontaktovať vašich príbuzných každý deň v týždni od 8:00 do 20:00, alebo sociálnych pracovníkov v pracovných dňoch v čase od 7:00- 15:00, v piatok do 13:00.
Na telefónnom čísle: +421 0911 031 270 Vám poskytnú aktuálne informácie sociálni pracovníci v pracovných dňoch v čase od 7:00- 15:00, v piatok do 13:00.
Emailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., môžete využívať na zasielanie vašich rodinných fotografií, ktoré by našich PSS potešili v tomto aj pre nich náročnom čase.
Na facebookovej stránke „DSS v Jabloni“ si nájdete informácie o aktivitách, ktoré počas týchto dní realizujeme s PSS individuálnou formou, prípadne nás môžete kontaktovať aj správou.
Aktuálne informácie nájdete aj na našej webovej stránke www.dssvjabloni.sk.

Robíme všetko pre to, aby sme našich PSS v maximálnej miere ochránili pred nákazou COVID -19. Zamestnanci zodpovedne dodržiavajú všetky prijaté opatrenia a tak spoločne predchádzame komunitnému prenosu. Snažíme sa, aby naši PSS čo najmenej pociťovali obmedzenia súvisiace s pandémiou.
Aj napriek odlúčeniu od rodiny počas Veľkonočných sviatkov, urobíme všetko preto, aby ich prežili čo najkrajšie.

1.png0.png0.png2.png5.png8.png